הקליניקה הוטרינרית בזיכרון יעקב, למה דווקא פה…

החיים בזיכרון יעקב הם בתוך מקום קטן המאפשר חיי קהילה עם עושר של תרבות ואמנות אך יחד עם זאת משמר אופי אינטימי כמו של שכונה. איפה עוד אפשר למצוא מדרחוב קסום שבו מול מסעדה איטלקית בתוך מבנה עתיק, קיימת משפחה מדור המייסדים אשר בחצר ביתה מגדלת עדיין עזים ותרנגולות, כמו לפני מאה שנים.

וטרינר בזכרון יעקב

וטרינר בזכרון יעקב

תושבי זיכרון יעקב ידועים בחיבתם לחיות בית, תוכלו לראות תושבים רבים אשר מחזיקים בחיות מחמד, כגון כלבים, חתולים, ארנבים ועוד. המיקום מהווה יתרון לחשיפה וקירבה ללקוחות המגיעים מחיפה, עמק יזרעאל, הגליל וכן ת"א והמרכז קיימת גישה נוחה לחלקים נרחבים של מרכז הארץ וצפונה. היה מתבקש לפתוח מרפאה וטרינרית בדיוק פה.
הקליניקה נמצאת בשכונה שקטה של זכרון יעקב, עם נוף המשקיף לבקעת הנדיב, מרפסת נעימה וחצר רחבת ידיים אשר מיד משרה אווירה נינוחה ורגועה. המרחב המכיל והמאפשר של המרפאה עצמה יוצר תחושת בטחון גם אצל בע"ח החששנים ביותר וכמובן אצל בעליהם אשר זוכים ליחס מקצועי ואישי מהרגע הראשון.

אז מה תמצאו אצלנו בקליניקה?

חיסונים לכלבים: אנו מבצעים חיסון כלבת וחיסון משושה לכלבים עפ"י הנחיות הארגון הוטרינרי העולמי.
סירוס לכלבים: החשיבות בסירוס כלב גבוהה ואנו מבצעים את ההליך הזה עפ"י התקנים המחמירים ביות.
עיקור לכלבה: אנו מבצעים הליכי עיקור לכלבות בהרדמה נשימתית על מנת להבטיח את בריאותה של הכלבה.
שיקום לכלבים: תמצאו אצלנו בקליניקה הליכון פזיותרפי המותאם לכלבים ומשמש אותנו לטיפול בכלב לאחר ניתוח אורטופדי, תאונה או לחילופין בעיות מפרקים של בעל החיים.
טיפולי שיניים: בריאות השיניים של הכלב והחתול חשובים מאוד, אנו מבצעים טיפול הכולל ניקוי אבן שן בעזרת סקיילר, פוליש להחלקת השן ולמניעת חוזרת של האבן. בשונה מוטרינרים אחרים אנו משתמשים במי אוזון על מנת להבטיח חיטוי מושלם וחידוש רקמת החניכיים של חלל הפה של הכלב.

וטרינריה קצת אחרת

במקביל לוטרינריה הקלאסית ובשונה מוטרינרים רבים אנו נעזרים ביתרונותיה של הרפואה הסינית לטיפול בחיות המחמד. השילוב בין רפואה וטרינרית וטיפול אלטרנטיבי בחיות המחמד מהווה יתרון משמעותי ומראה פריצות דרך ענקיות בריפוי החיות אשר מגיעות אלינו למרפאה. טיפולים כגון:

דיקור לכלבים וחתולים: טיפל בדיקור סיני לכלב או לחתול על מנת לטפל בבעיות כרוניות כגון בעיות מפרקים של בעלי החיים
טיפול בצמחיים סינים: אנו נעזרים בתמציות צמחים לכלבים וחתולים בשביל לטפל בשורש הבעיה ממנה סובלת החיה, נעזר בצמחים הסינים במקרים בהם לא נמצא פתרון בוטרינריה הקונבנציונלית
טיפול באוזון לכלב / טיפול באוזון לחתול : הטיפול באוזון מחטא זיהומים ומטפל בדלקות, מחדש ומחזק את המערכת החיסונית של בעל החיים ומטפל בתאים סרטניים. תוכלו ללמוד עוד על הטיפול באוזון לכלבים וחתולים כאן
טיפול ביורגולטורי לכלב : פורמולות טבעיות אשר מטפלות בבעיות כליות,כבד וכאבים ממנה סובלת החיה תוכלו ללמודעוד על בנושא כאן

אז אם אתם מחפשים מקום ליין טוב, פיסת היסטוריה, טבע ושקט, אווירה קסומה ורומנטית ו… בית חם לוטרינרית העוסקת בווטרינריה אינטגרטיבית לכלב או לחתול שלכם? מצאתם! זכרון יעקב היא התשובה.

אשמח לעזור לכם בכל שאלה ובעיה. כאן לשירותכם, ד"ר יעל בלי