טיפול באוזון

טיפול באוזון לבעלי חיים

הטיפול באוזון (O3) בטוח ביותר ונמצא בשימוש למעלה מ-100 שנים לריפוי בני אדם ובעלי חיים. בהתחלה השתמשו בו בשל תכונות החיטוי שלו, אך לאחר מכן התגלו יתרונות בריאותיים נוספים שהפכו את הטיפול באוזון לפופולרי. בנוסף, הוא קל להפעלה, אפקטיבי מאוד, נקלט היטב ונטול תופעות לוואי בשימוש נכון. רמה גבוהה של אוזון ברקמה משפרת את הבריאות הכללית ומטפלת בנגיפים, בפטריות, בחיידקים, בדלקות, בכאב וברקמות פגועות בצורה יעילה. האוזון משמש גם לטיפול בסרטן ובמחלות כרוניות וניווניות הנפוצות גם בכלבים וחתולים.

אוזון הוא גז טבעי המצוי בעיקר בסטרטוספרה של כדור הארץ. ישנן דרכים שונות לטפל באוזון ולהחדירו לתוך הגוף. מכיוון שאוזון עוזר בטיפול בכל בעיה בריאותית, ניתן להוסיף אותו כחלק מכל תוכנית טיפול. אוזון הוא אלוטרופ של חמצן (O2) המכיל שלושה אטומים של חמצן אשר מתפרקים לחמצן רגיל זמן קצר לאחר החדרתם לגוף. החמצן מתחבר לכימיקלים, לתאים ולמולקולות שונות ומסייע למנגנוני הריפוי השונים. ניתן להשתמש באוזון על מנת לרפא או לטפל בבעיות רפואיות רבות.

Ozone Therapy for animals
ozone therapy
ozone therapy

אוזון הוא אימונומודולטור שמקדם רצף של תגובות חיוביות במערכת החיסונית.

הוא מעודד את הייצור של ציטוקין ומפחית את הדלקת המלווה מחלות רבות, כגון דלקת ברקמות רכות, זיהום או סרטן.

הוא פועל כנוגד חמצון על ידי העלאת הפעילות של האנזימים נוגדי החמצון בתא. עלייה זו מפצה על התהליך החמצוני המזיק המתרחש בגוף.

האוזון משביח את חילוף החומרים על ידי הגדלת הספקת החמצן לגוף כולו. הוא גם מגביר את ניצול הגלוקוז ברמה התאית ומשפר את פירוק החלבונים.

הוא קוטל קשת רחבה של חיידקים והורג בקטריות, נגיפים, פטריות, שמרים ופרוטוזואה. בשל פעילותו כמחמצן, אין כנגדו התנגדות מיקרוביאלית כשם שיש לתרופות כמו אנטיביוטיקה.

מניסיוני, רוב הכלבים וחתולים המטופלים אצלי חשים תחושה מפתיעה של רווחה כללית לאחר הטיפול באוזון.

תאם פגישה

על מנת לתאם פגישה, אנא השאר\י שם, כתובת דוא"ל והודעה להלן. לחילופין, אתה מוזמן להתקשר אלי
למספר: 052-4268671 אשמח לראותך במרפאה הוטרינרית שלי waze סמטת השואבה 9, זכרון יעקב (לחץ עבור WAZE)
.

צור קשר

7 + 13 =

Dr Yael Baliשלום,
אני יעל בלי
וטרינרית המוסמכת במספר שיטות מרפא של הרפואה המשלימה ההוליסטית. למדתי במקסיקו ובארצות הברית. אני מסורה לגישה משולבת של הרפואה הווטרינרית. אני מטפלת בבעלי חיים מכל רחבי המדינה במרפאה הוטרינרית שלי בזכרון יעקב. אם את\ה מעוניין\ת בגישה הוליסטית יותר בבואך לטפל בחיות המחמד האהובות שלך, אנא פנה\י אליי בטלפון או בדוא"ל.

sig