רפואה סינית וטרינרית

רפואה סינית וטרינרית לטיפול בחיות

הרפואה הווטרינרית הסינית המסורתית משמשת למניעה ולטיפול במגוון רחב של מצבים כרוניים ואקוטיים לכלבים וחתולים, למשל:

 

רפואה סינית
  • כאב כללי
  • דלקות מפרקים ושיגרון
  • הפרעות שריר-שלד
  • מחלות נוירולוגיות
  • מחלות מערכת העיכול
  • מחלות מטבוליות ואוטואימוניות
  • אלרגיות ובעיות עור
  • מחלת הדיסק הבין חולייתי ושיתוק
  • סרטן
  • בעיות גריאטריות

דיקור סיני (אָקוּפּוּנְקְטוּרָה)

לדיקור הסיני מוניטין מצוין בכל הנוגע לטיפול במחלות שלעיל. ניתן להשתמש בו בנפרד או יחד עם טווינה, צמחי מרפא סיניים, תזונה ותרופות.

דיקור סיני כולל החדרת מחטים דקים לנקודות דיקור ספציפיות בגוף למספר דקות על מנת לייצר תגובת ריפוי. נקודות אלה נמצאות לאורך מה שנקרא "מרידיאנים" של אנרגיה. כל מרידיאן משויך לאיבר מסוים ומקשר את הצד החיצוני של הגוף לפנימי.

מטרת הדיקור היא להזיז את ה"צ'י", שהוא כוח החיים או האנרגיה החיונית שזורמת בכול הגוף של בעל חיים, לאורך מסלולי המרידיאנים האלה.

רפואה סינית

החדרת מחטי הדיקור, באופן כללי, אינה כרוכה בכאב. למרות זאת, עבור חלק מבעלי החיים או באזורים רגישים יותר של הגוף, החדרת המחט דרך העור עלולה להיות מלווה בכאב קל. ברגע שהמחטים במקום שום כאב לא אמור להופיע.

הדיקור הסיני גורם לרוב בעלי החיים במיוחד, כלבים, חתולים, סוסים וארנבים, לתחושת רוגע ואף ישנוניות. לטיפול תופעות לוואי נדירות. כאשר הדיקור מבוצע על ידי וטרינר מיומן, הוא אחת משיטות הטיפול הבטוחות ביותר עבור בעלי חיים. מחקרים קליניים מראים כי לדיקור הסיני תוצאות חיוביות, ולכן השימוש בו הולך ומתרחב.

צמחי מרפא סיניים

רפואת צמחי המרפא הסינית וטרינרית משתמשת בלמעלה מ-450 צמחי מרפא ומינרלים בעלי יכולות אנרגטיות טבועות, אשר משפיעים בצורה ניכרת על הגוף. מכיוון שהם נלקחים מן הסביבה הטבעית, הם בדרך כלל נטמעים היטב בגוף.

צמחי מרפא סיניים לבעלי חיים

חלק מצמחי המרפא מוכרים לנו מחיי היום-יום, כמו זנגביל, שום וקינמון, חלקם, כגון שסק, מנטה וחרצית, ניתן למצוא בגינות שלנו וחלקם אינם מוכרים למרבית האנשים. צמחי מרפא שמקורם במינים בסכנת הכחדה הוחלפו באחרים בעלי תכונות טיפוליות דומות.

צמחי המרפא הסיניים נקבעים בפורמולות, שהן תערובות של מספר צמחי מרפא ומינרלים אשר נועדו לעבוד יחדיו כדי לטפל בכל הסימפטומים שמציג בעל החיים. כשמצבו הבריאותי של בעל חיים משתפר, הפורמולה מותאמת פעם נוספת עד שהוא מתאושש ומבריא.

רפואה סינית
טווינה טיפול לחיות

טווינה

טווינה היא עיסוי טיפולי בו משתמשים בטכניקה של דחיסה קצבית לאורך המרידיאנים בגוף כדי לעודד ולהשיב את הזרימה הטבעית של ה"צ'י" ושל הדם.

העיסוי משקם ומבריא על ידי חיזוק מערכת החיסון, שיפור התפקוד הבריא של האיברים הפנימיים והשבת מערכת היחסים האנטומית בין העצמות, השרירים, הגידים והרצועות של חיות.

הטווינה מחזקת שיטות אחרות של הרפואה הווטרינרית הסינית המסורתית וניתן לבצעה על כל בעל חיים. היא אף מהווה אפשרות חלופית טובה עבור בעלי חיים שמתנגדים לדיקור. בעל חיית המחמד יכול ללמוד חלק מטכניקות העיסוי בעצמו ובכך לעזור ולהיות חלק מתהליך ההחלמה של חיית המחמד האהובה שלו בבית.

תאם פגישה

על מנת לתאם פגישה, אנא השאר\י שם, כתובת דוא"ל והודעה להלן. לחילופין, אתה מוזמן להתקשר אלי
למספר: 052-4268671 אשמח לראותך במרפאה הוטרינרית שלי waze סמטת השואבה 9, זכרון יעקב (לחץ עבור WAZE)
.

צור קשר

11 + 9 =

Dr Yael Baliשלום,
אני יעל בלי
וטרינרית המוסמכת במספר שיטות מרפא של הרפואה המשלימה ההוליסטית. למדתי במקסיקו ובארצות הברית. אני מסורה לגישה משולבת של הרפואה הווטרינרית. אני מטפלת בבעלי חיים מכל רחבי המדינה במרפאה הוטרינרית שלי בזכרון יעקב. אם את\ה מעוניין\ת בגישה הוליסטית יותר בבואך לטפל בחיות המחמד האהובות שלך, אנא פנה\י אליי בטלפון או בדוא"ל.

sig